fazi.pl
Google Play App Store

ŚMIESZNE SMS-Y

 
Cześć! Mam prośbę... Przyślij mi swoje zdjęcie... Bo moja mama nie wierzy w UFO!!!

Dziękujemy za skorzystanie z usługi: POBUDKA SMS-EM O 6.00 RANO Tylko szybciutko... szybciutko... bo już dziewiąta...

Piję dopóki nie padnę... Gdy padnę... to piję na leżąco!!!

Nie jem śniadania, bo myślę o Tobie. Nie jem obiadu, bo myślę o Tobie. Nie jem kolacji, bo myślę o Tobie. Nie mogę spać bo JESTEM GŁODNY.

Pieniądze wynaleźli Fenicjanie. No i dobrze... Ale dlaczego tak mało???

Cześć jestem Marsjaninem i przyjąłem postać twojego telefonu. Przewijając ten ekst gilgoczesz mnie po jajeczkach... Po Twojej minie widzę że ci się to podoba!

TELEGRAM: Kocham STOP Całuję STOP Tęsknię STOP Przyjeżdżam STOP Babcia STOP

Od Operatora Sieci: Limit Twoich darmowych minut został przekazany na cel harytatywny. DZIĘKUJEMY!

Sms, który czytasz kosztował mnie 50gr. Musisz zwrócić mi teraz te pieniądze. Czas i miejsce zależy od ciebie.

Piłeś coś dzisiaj??? Nie??? Uważasz że nie masz powodu??? To popatrz w lustro...

Tu kontrola snu. Spisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie lazi po tobie robak? Nie snia ci sie koszmary? OK - spij dalej. Za godzine znowu to skontrolujemy

Najpierw jest twardy i suchy ale jak się go włoży i wyciągnie to staje się miękki i mokry... Co to jest? Odp:No przecież rogalik w mleku TY ¦WINTUCHU!!!

Ostatnie badania firmy DUREX wykazały że przeciętny Polak uprawia sex średnio 3x/tydzień... I co pewnie jesteś ciekaw kto za Ciebie....

You are V.I.P.=Very Imbecil People

Nie pij WODY!!! Ryby się w niej pieprzyły!!!

Myślę o tobie codziennie! Chciałbym Cię mieć codziennie! Nie mogę bez Ciebie żyć!!! Brakuje mi Ciebie... MOJA MAŁA........................................WYPŁATO!!!

Najlepsze na kaca powietrze z materaca.

Tylko do jednej osoby w ciągu dnia mogę być miły. Niestety ale to nie jest twój dzień DUPKU.

Cześć! Mam prośbę... Przyślij mi swoje zdjęcie... Bo zbieram POKEMONY!!!

Kiedy mam Cię przy sobie, to CZUJĘ, ŻE coś się wemnie robi, kolana mi się trzęs± i jest mi tak ciepło.Tak bardzo Cię kocham moja wódeczko.

WAŻNA INFORMACJA!!! Po krótkiej naradzie i obejrzeniu Twojego zdjecia,nasza komisja uznała,że masz łeb jak koń! Z tego powodu możesz srać na ulicy!!!

Decyzja p.Leppera z dn16.12.01 twoja komorka zostala oskarzona o szpiegostwo na rzecz KGB i CIA i UFO.Jej likwidacja nastapi za 1,2,3..sek!

Pieni±dze wynaleźli Fenicjanie. No i dobrze... Ale dlaczego tak mało???

Towarzyski mecz hokejowy Polska-Rosja. Wygrali nasi. Jelcyn przesłał telegram: Gratulacje STOP Ropa STOP Gaz STOP.

Kobiety pamiętaj± pierwszy pocałunek wtedy jeszcze, kiedy mężczyźni zapomnieli już o ostatnim.

Zakładowa komisja lekarska prosi Pana/Pani± o dostarczenie do laboratorium próbek krwi i kału w celu stwierdzenia czy ma Pan/Pani pracę we krwi czy w dupie.

Życie jest jak szachy... albo posuwasz Królow± albo bijesz konia...

UWAGA!!! Pocz±tek Twojego numeru zostanie zmnieniony na 0609, ponieważ używasz swojego aparatu wył±cznie do samych sprośnych rzeczy!!!

Chcesz przeczytać tego SMS-a to przewijaj... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... dalej... widzę że nie masz nic do roboty skoro masz czas bawić się komórk±!

Badania wykazały że na kłopoty z potencj± bardzo pomaga korzeń ŻEŃ-SZEŃ... No tylko trzeba go dobrze przywi±zać!

Z badań sieci PTK Idea Centertel wynika że 90% mężczyzn używa jako kodu PIN wielkości swojego penisa z dokładności± do 3 miejsc po przecinku... Jaki jest Twój PIN???

Zły sex jest lepszy niż dobry dzień w pracy!

Zanim uśniesz trochę mnie pomacaj... To białe co wyleci weź do buzi tak żebyś poczuła na wszystkich z±bkach... Będzie Ci dobrze... Już nie mogę się Ciebie doczekać!!! TWOJA PASTA COLGATE

Czy wiesz jak zrobić głupie dziecko??? Nie??? To zapytaj rodziców!!!

Po co czytasz tego pojebanego SmS-a, którego Ci wysłał jakiś kretyn? Wsadź mnie z powrotem do kieszeni! Jest mi zimno do jasnej cholery! I qrwa wiecej mnie nie wyci±gaj nawet jak dostaniesz jakiegoś pieprzonego SmS-a!!! /TWOJA KOMÓRKA

Jaki jest najlepszy silnik??? KOBIETA! Ponieważ automatycznie dopasowuje się do tłoka, jest samosmaruj±ca, raz w miesi±cu sama zmienia olej!!!